8 derslikli olarak planlanan Demirtaş mahallesinde yapımı devam eden Demirtaş Anaokulu inşaatını ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer okul inşaatı ile ilgili yüklenici firma ve Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz’dan bilgi alarak incelemelerde bulundu. 

ALANYA BAYRAMA HAZIR ALANYA BAYRAMA HAZIR

Okul inşaatlarının hızla yükseldiğini söyleyen Kaymakam Ürkmezer ‘’ Alanya’mızın her köşesinde devletimiz ve hayırseverlerimizin yaptığı okul inşaatları hızla yükseliyor. Bugün Demirtaş mahallemizde devlet yatırımı olarak yapımı devam eden Demirtaş Anaokulu inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulunduk. Okulumuz 2024 Eylül ayına kadar tamamlanarak öğrencilerimizin hizmetine açılacak. Eğitim anlamında Alanya’mızın ihtiyaç duyduğu tüm bölgelerde eksikler giderilerek planlanan okul inşaatlarımız tamamlanarak açılmaya devam ediyor. Okulumuzun Demirtaş mahallesine hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi. 

Kaymakam Ürkmezer’e ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ,İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hüseyin Direk, ve Demirtaş Mahalle Muhtarı Mustafa Doğrul eşlik etti.

Editör: Kerim Toksöz