3 gün önce Alanya

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların huzur ve güvenliği için 7/24 görevinin başında hizmet veriyor. Rutin denetimlerini sıklaştıran ve bazı vatandaşların sahiller ile parkları kalacak yer olarak seçmesine göz yummayan ekipler, Kurban Bayramı boyunca 1288 kalem işlem uyguladı.

1 hafta önce Alanya

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Bayramın huzur ve güven içinde geçirilmesi için her türlü tedbirlerin alındığını vurgulayan Başkan Özçelik, vatandaşlarımızın bayramını kutladı.

1 hafta önce Alanya

Hamdullah Emin Paşa Vakfı Mütevelli Heyeti olarak Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, Mahmutseydi Muhtarı Resul Bülbül ve Avukat Mustafa Köroğlu, Cumhuriyet Eğitim Vakfı Özel Hamdullah Emin Paşa Koleji ve Alanya Üniversitesi’ndeki son gelişmeler hakkında basın toplantısı düzenledi.

1 hafta önce Alanya

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda ve hijyen denetimleri esnasında tespit ettikleri ruhsatsız, merdiven altı üretim yapan ve hijyen kurallarına uymayan bir işletmeyi mühürledi.

1 hafta önce Alanya

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinde (ALKÜ) Turizm Fakültesi öğrencileri için istihdam ve staj; tezsiz yüksek lisans ikinci öğretim programlarındaki öğrenciler için de dönem ücretlerinde indirimin uygulanacağı iki ayrı protokol imzalandı.

1 hafta önce Alanya

Alanya Belediyesi ulaşımın daha konforlu sağlanması için kent genelinde yol bakım, onarım ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Tepe Mahallesi Hıdırilyas Mevkii’nde asfalt çalışması başlatıldı.

1 hafta önce Alanya

Alanya Belediyesi’nin 2025-2029 Strateji Planı Hazırlık Toplantısı gerçekleştirildi.

1 hafta önce Alanya

Başkan Özçelik, bayram öncesi tüm hazırlıkları tamamladıklarını belirterek, “Bayramı rahat ve sorunsuz geçirmek için tüm belediye personeli olarak elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” dedi.

1 hafta önce Alanya

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Kocagöz'ün tahliyesi sonrası ilk mesajını sosyal medyadan verdi

1 hafta önce Alanya

Alanya’nın en önemli antik kentleri arasında gösterilen Syedra Antik Kenti’nde, devam eden kazı çalışmaları Cumhurbaşkanlığı Kararı, Kültür ve Turizm Bakanlığı izni ve desteği ile ALKÜ tarafından yürütülecek.