BAŞKAN ÖZÇELİK'İN KADROSU AÇIKLANDI BAŞKAN ÖZÇELİK'İN KADROSU AÇIKLANDI

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Dünya Çocuk Felci Bisiklet Festivali’nde farkındalık etkinliği için vatandaşlarla birlikte pedal çevirdi. Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı, Alanya Kaymakamlığı, Alanya Belediyesi, Türkiye Bisiklet Federasyonu, Alanya Ticaret Odası (ALTSO), Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve Rotary Kulübü ortaklığında düzenlenen Dünya Çocuk Felci Bisiklet Festivali’ne, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, ALTSO Başkanı Eray Erdem, ALTİD Başkanı Burhan Sili, Alanya İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Emre Kıldırgıcı, Rotary Kulübü Dönem Başkanı Cihan Duman ve 7’den 77’ye çok sayıda vatandaş katıldı.
YÜCEL: “BU FARKINDALIK ETKİNLİĞİNİN AMACINA ULAŞMASINI DİLİYORUM”
Alanya Rotary Kulübü’nün organize ettiği, Alanya Belediyesi ve birçok kurumun destek verdiği organizasyonda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Dünya’da çocuk felci hastalığını yok etmek ve çocuk felcine dikkat çekmek ve bu hastalıktan etkilenen çocuklarımıza destek olmak amacıyla bu anlamlı etkinliği düzenleyen Rotary Kulübü’ne, destek veren tüm kurum, kuruluşlarımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Sporun Başkenti Alanya’mızda yapılan bu anlamlı etkinliğin amacına ulaşmasını diler, herkese sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.
Konuşmaların ardından start verilirken Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve ALTSO Başkanı Eray Erdem, vatandaşlarla birlikte pedal çevirerek şehir turu attı.