BAŞKAN ÖZÇELİK, VATANDAŞLARIN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ BAŞKAN ÖZÇELİK, VATANDAŞLARIN BAYRAMINI TEBRİK ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Alanya Belediye Başkan Adayının resmen Osman Özçelik olduğu açıklanmıştı. İş İnsanı Osman Özçelik adaylığına ilişkin önemli mesajlar verdi. Özçelik yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Cumhuriyet Halk Partisi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu partisidir. Ben de Cumhuriyet Halk Partili bir ailenin üyesiyim. Üniversite yıllarımdan bu yana iyi bir siyaset izleyicisiyim. Ancak, siyasi yönetsel rollere iş hayatım dolayısıyla bugüne kadar talip olamamıştım. Ancak, artık Partimden talep gelince açıkçası çok fazla düşünmeye gerek duymadım.
ALANYAMIZA DEĞER KATMAK İSTİYORUZ.
Maalesef Alanyamız hak ettiği değeri bir türlü görmedi. Şehir kontrolsüz şekilde büyüdü ancak bu büyüme kontrolsüz olmanın en doğal sonucu olarak niteliksiz gerçekleşti. Şehrimizin temel bayındırlık hizmetleri konusunda dahi büyük problemleri devam ediyor. Şehrimiz çağdaş yaşama, geleceğin yaşam müştereklerine hazır değil. Yaşadığımız yere bağlı yaşam kalitemiz beklentilerimizin çok gerisinde. Şehrimizin sosyal yaşam olanakları adaletsiz, kültürel kimliğini tarif etmek neredeyse imkansız, dış dünyaya bir kalite önermemiz bulunmuyor. Önümüzdeki günlerde vizyon projelerimizi ve Alanyamıza değer katacak önerilerimizi detaylı projeler halinde vatandaşlarımız ile paylaşacağız.
Alanya değişim istiyor, Alanya’da değişim zamanı çoktan gelmiştir. Adaletli ve dürüst yönetim için, hemşehrilerimizin kaliteli yaşamı için, Alanyamıza değer katmak için yola çıkıyoruz. Tüm hemşehrilerimizin desteğini istiyorum."

Editör: Kerim Toksöz