Partisi tarafından yeniden Alanya Belediye Başkanlığına aday gösterilen Adem Murat Yücel, sosyal medya hesabından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başkan Yücel o açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
"Bundan 10 yıl önce; ilk kez Alanya Belediye Başkanlığı için aday olduğumda; ömrü boyunca burada yaşamış, buradan ekmek yemiş, burada çoluk çocuğa karışmış genç ama tecrübeli bir kardeşinizdim. 10 yıllık Kestel, 10 yıllık Alanya toplam 20 yıllık Belediye Başkanlığımda; Alanya’mızın ve Alanyalıların gerçek potansiyelini, gücünü, defalarca tecrübe ettim. Ancak aynı şekilde, kentimizin hak ettiği seviyeye ulaşmasının önündeki temel engelleri de daha o yıllarda tespit etme fırsatım oldu. Alanya’nın önündeki en büyük engel, ortak bir hedef belirleyip, birlik ve beraberlik içinde o hedefe yürüme iradesine sahip olamamamızdır
 "DAHA GÜÇLÜ ALANYA İÇİN ADAYIM"
İhtiyacımız olan tarihte eşi benzeri sadece bir kez görülmüş bir ruhu Alanya’mız için yeniden tesis etmek; kentimizde yaşayan herkesin birlik ve beraberlik ruhu ve inancıyla, Alanya’yı dünyanın imrenerek izleyeceği bir kent haline dönüştürebilmektir.
Cumhuriyetimizin 100. yılında ve yeni Türkiye Yüzyılı’nın ilk adımında, kurtuluşu, kuruluşu ve O’nu 100. yılına dimdik ayakta eriştiren Kuvâ-yi milliye ruhunu kendimize örnek almanın, birlik olmanın, omuz omuza hedeflerimize yürümenin tam zamanıdır.
İşte bu yüzden; Türkiye Yüzyılının Güçlü Alanya’sı için Kuvâ-yi Alaiye ruhu ve inancıyla yeniden adayım. Yaşasın Kuvâ-yi Alaiye ruhuyla daha güçlü Alanya!."

ALANYA'DA YOLLAR YENİLENİYOR ALANYA'DA YOLLAR YENİLENİYOR

417357097_923257692480324_8632619822017900593_n

Editör: Kerim Toksöz