TEVFİK HOCA EVİ MÜDAVİMLERİ 1 EKİM YAŞLILAR GÜNÜ’NDE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ TEVFİK HOCA EVİ MÜDAVİMLERİ 1 EKİM YAŞLILAR GÜNÜ’NDE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

9.5 yıllık başkanlığı döneminde önemli projeler ve hizmetleriyle Alanya'yı cazibe merkezine dönüştüren, vatandaşlara huzurlu ve mutlu bir gelecek sunan Başkan Adem Murat Yücel, özverili ve çalışkanlığı ile de takdir topluyor. Enerjik yapısı ve gülen yüzü ile herkesin yüzünü güldüren Başkan Yücel dün akşam turizmci Ali Boz'un ev sahipliğinde Gümüşkavak Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği akşam yemeğine katıldı. Muhtar Yücel Sezel'in de hazır bulunduğu yemekte konukların Yücel'e gösterdiği ilgi görülmeye değerdi. Kızılova Şenliği'ne sponsor olan işverenler, Başkan Yücel'in çevresinde toplanarak, bol bol sohbet etti. 
YÜCEL İLE HERKES MUTLU 
Alanya'nın başarılı iş insanı Avni Erdoğan'ın başkanlığındaki Alanya Yenilikçi İş İnsanları Derneği’nin (ALYİD) Yönetim Kurulu ve dernek üyelerini akşam yemeğinde ağırlayan Başkan Yücel, "Yönetimine şehrimize kattıkları değerler ve böyle bir oluşum ile Alanya’mıza yaptıkları hizmetler için teşekkür eder, iş insanlarımıza çalışmalarında başarılar dilerim" dedi. ALYİD üyeleri, Başkan Yücel ile şehrin ticaretini masaya yatırırken, gece boyunca Yücel ile iş insanlarının sohbeti ile görülmeye değerdi. Başkan Yücel ile iş insanlarının yemekte yüzü gülüyordu.