Cumhur İttifakı'nın yeniden aday gösterdiği MHP'li Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, partisinin İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile yol haritasını belirledi. Başkan Yücel, AK Parti İlçe Başkanı Tavlı'yı da ziyaret ederek, yerel seçim öncesi istişarelerde bulundu

SYEDRA AYAĞA KALKIYOR SYEDRA AYAĞA KALKIYOR

Partisinin İlçe Başkanı Mustafa Sünbül'ün başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeleri ile buluşan Cumhur (AK Parti-MHP) İttifakı'nın yeniden aday gösterdiği Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yerel seçime ilişkin yol haritasını belirledi. Başkan Yücel, "31 Mart Yerel Seçimleri çalışmalarımızla ilgili istişarelerde bulunduk. Allah, birliğimizi ve dirliğimizi daim etsin" dedi. 
AK PARTİ'DEN ZAFER MESAJI
Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abdulhadi Yüksel ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunan Başkan Yücel, "Misafirperverliği için Sayın Başkanımız Abdulhadi Yüksel ve yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı sunuyorum" dedi. 
Başkan Yücel, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. Başkan Tavlı, "Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Alanya Belediyesini Cumhur İttifakımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışma yürüterek zaferle taçlandıracağız" dedi. 
MECLİS İÇİN LİSTE HAZIRLIĞI BAŞLIYOR
Öte yandan Başkan Yücel'in önümüzdeki hafta AK Parti ve MHP ilçe başkanları ile üçlü zirvede buluşarak, yerel seçim öncesi izlenecek yol haritasını da şekillendirecek. Başkan Yücel'in Belediye Meclis Üyeliği için hazırlanacak listeye yazılacak isimleri de her iki partinin İlçe Başkanı ile birlikte belirleyecek. Başkan Yücel'in daha sonra 10 yılda yapttığı hizmetleri seçmenlere anlatıp, proje tanıtım töreninde Belediye Meclis Üyelerini de seçmenlerin huzurunda tanıtacağı gelen haberler arasında.

Editör: Kerim Toksöz