Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve AK Parti Genel Merkezi’nin oluruyla Alanya Belediye Başkan Adaylığı'nın resmi olarak açıklanması an meselesi olan Mimar Mustafa Toklu 1’e 1 yaptığı ziyaretler yanı sıra toplu buluşmalar ile de vatandaşların görüş ve önerilerini almaya devam ediyor. Bu sabah gençlerle bir araya gelen Toklu, gençlerle sürekli iletişim halinde olmayı ve onların fikir ve düşüncelerine değer verdiğini sık sık ifade ediyor.

Buluşmada gençlerin sorularını cevaplayan Toklu, "Unutulmamalıdır ki her genç birey farklıdır. Bu nedenle gençlerin  ihtiyaçlarını ve tercihlerini anlamak önemlidir. Gençlerle iletişimimiz, karşılıklı anlayış, saygı ve açıklık temelinde devam edecektir. Gençlere değer vermek, onların potansiyelini tanımak, seslerini duymak için daha sık biraraya gelerek  bireysel ve toplumsal ihtiyaçlarını ve tercihlerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımız devam edecektir." dedi.

POLİSİN KOVALADIĞI MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ BAHÇEYE UÇTU POLİSİN KOVALADIĞI MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ BAHÇEYE UÇTU

Gençlerin Türkiye’nin geleceğinde ki rolünün çok büyük olduğunu belirten Toklu, her zaman onları destekleyeceklerini belirtti.