ALANYA'DA O İŞLETME MÜDÜRLENDİ ALANYA'DA O İŞLETME MÜDÜRLENDİ

2024 idari ve mahalli seçimler için siyasi partilerde aday adaylığı süreçleri devam ediyor. AK Parti’nin seçim takviminde Aday adaylığı süresi bugün sona eriyor. Alanya’da parti tabanının sevgi ve saygısını kazanarak yaklaşık yedi yıl İlçe Başkanlığı görevi sürdüren Mimar Mustafa Toklu bugün aday adaylığı başvurusunu Adalet ve Kalkınma Partisinden yaptı.
AK Parti tabanının desteği ve Genel Merkezinin oluruyla Aday adaylığı başvurusunu yapan Toklu parti tabanında heyecan oluşturdu. 
Toklu Cumhur İttifakı’na Uygun İlerliyor.
Mustafa Toklu Aday Adaylığı başvurusundan önce, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı’nı oluşturan siyasi partilerin İlçe Başkanlarıyla tek tek görüşerek adaylık başvurusunu yapacağını bizzat iletti. Toklu’dan gelen bu siyasi nezaketin tüm ilçe başkanları tarafından takdirle karşılandığı iletildi.
Cumhur İttifakının devamının her şeyden önce olduğunu ifade eden Toklu, “31 Mart Mahalli ve İdareler Seçimleri için süreç resmen başladı. Alanya’mıza bölgemize yeni bir Alanya vizyonunu getirmek için  yaptığımız istişarelerin ardından başvurumuzu yaptık. Genel merkezimizin vereceği karara saygılıyız” dedi.
Toklu’nun ‘Yeni Bir Alanya’ yolculuğu resmen başladı.
Yerel seçimler öncesinde halkımız, parti tabanımız ve parti büyüklerimiz ile yaptığımız çok yönlü istişareler sonrası davasına gönülden bağlı olduğum Adalet ve Kalkınma Partimizden kutlu bir yolculuğa çıkmış bulunmaktayım diyen Toklu, “Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutladığımız bu günlerde Alanya’mıza hizmet etme gayesiyle yola çıktım. Alanya’mıza, partimize ve Cumhur İttifakımıza hayırlara vesile olmasını dileyerek, destek ve dualarını esirgemeyen gönül dostlarımıza teşekkür ederim. Şehrimiz için hayallerimizi gerçekleştirmek adına “Yeni Bir Alanya” sevdası ile yola çıktık” dedi.

Editör: Kerim Toksöz