Mevlüt Demir, "Elveda bürokrasi, merhaba demokrasi” diyerek yola çıktık. “Amacımız, doğduğumuz yere hizmet etmek, ÇALMADAN ÇALDIRMADAN  halkın sahip olduğu değerleri çarçur ettirmemek, 370 bin Alanyalıya eşit şartlarda hizmet akışını sağlamaktır. Alanya’da yapacağımız hizmetlerle Tüm Türkiye’ye örnek bir çalışma yapacağız. Alanya'nın adayı Mevlüt Demir olarak partili partisiz,  370 bin Alanyalıya, yeni bir vizyon, yeni bir bakışla hizmet etmenin gayretinde olacağız. 


Görev yaptığı emniyet teşkilatında, bir toplu iğne bile olsa, sahip çıkılmıştır.   Demir, "Alanya'da şehit ailesine mevlüt okutmaktan müfettişe ve hakime ifade verdim. Ben öğrencilere kitap, defter, satranç tahtası hediye etmekten maalesef devletimizin müfettişlerine ifade verdim. 

MAHMUTLAR’DAKİ NAULA ANTİK KENTİ TURİZME KAZANDIRILACAK MAHMUTLAR’DAKİ NAULA ANTİK KENTİ TURİZME KAZANDIRILACAK


Buna üzülmüyorum, bu benim şeref madalyamdır. Diyorum ki, biz bu ülkemizde yaşanan darbeler yüzünden, baskı ve sindirilmiş bir toplumun çocukları olarak devrimciyim, mütedeyyinim, liberalim, muhafazakarım, ülkücüyüm, demokratım diyemez hale geldik. Biz partili,  partisiz hep birlikte,  Alanya olarak,  millet için,  bayrak için, Alanya için yüksek bir  sevdayla çalışacağız. Yiğit bir defa doğar, bir defa ölür. Kararlıyız, Alanyalılara güveniyoruz, Alanya için hizmete talibiz" diye konuştu.

Editör: Kerim Toksöz