Alanya'da Atatürk ve Hükümet Caddesi'ndeki esnaflar ile kahvaltıda buluşan İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, kendisine iletilen sorun ve taleplerin her birine ilişkin çözümlerini açıkladı. Mazeret üretmeden çalışma ve hızlı çözümler üretme prensibiyle tüm sıkıntıların üstesinden geleceklerini vurgulayan Şahin, 'Trafiksiz Pazar Günleri' adlı projesini de kamuoyuna duyurdu. 

"ESNAFIMIZ ÇOK MEMNUN OLACAK" 

ATLETİZME ALKÜ DAMGA VURDU ATLETİZME ALKÜ DAMGA VURDU

Trafiksiz Pazar Günleri projesine ilişkin açıklamalarda bulunan Şahin, "Kent ekonomimize, sosyal hayatımıza ve turizmin çeşitlendirilmesine katkı sağlayacağız. Bu amaçla Alanyamızda tanımlayacağımız bazı cazibe bölgelerinde 'Trafiksiz Pazar Günleri' projemizi hayata geçireceğiz. Bu cazibe bölgelerimizde projemizle birlikte belirli saat aralıklarında sadece yayalarımız olacak. Halkımız trafikten arındırılmış bu alanlarda korna ve araç sesinden, trafik karmaşasından uzak, huzur ve keyifle gezinti yapıp zaman geçirirken, bu bölgelerdeki esnaflarımızın da ekonomik süreçlerine katkı sağlamış olacağız. Modern şehirlerdeki bu uygulamadan hem halkımızın hem de esnafımızın çok memnun olacağından eminim" dedi. 
Şahin'in 'Trafiksiz Pazar Günleri' ile hem Alanya hem de esnafa yönelik diğer projeleri turizm esnafından yoğun destek aldı. 

ŞAHİN'DEN ÇARŞI ESNAFINA TEŞEKKÜR 

Şahin, Hükümet Caddesi ve Atatürk Caddesi'ndeki turizm esnafı buluşmalarına ilişkin sosyal medya mesajında şu ifadelere yer verdi: "Ekip arkadaşlarımla birlikte hem Hükümet Caddesi’nde hem de Atatürk Caddesi'nde turizm esnafı dostlarımızla bir araya geldik. Alanyamızın ve esnafımızın çözüm bekleyen sorunları ile ilgili dostlarımızın dilek ve görüşlerini aldık. Güzel davetleri, misafirperverlikleri ve destekleri için çarşı esnaflarımızdan değerli dostlarım Mehmet Demirtunç, Ali Göker ve Celal Zafer ile tüm esnaf dostlarıma teşekkür ederim. Rabbim emekçi esnafımıza helalinden bol kazançlar nasip etsin, birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşAllah."

Whats App Gorsel 2023 12 14 Saat 17.23.43 891Cf517 E1702563986274