KARGICAK'TA SERGİ AÇILDI KARGICAK'TA SERGİ AÇILDI

İlçe Başkanı Hilmi Er, Mehmet Şahin’in adaylığına tam destek verdiklerini belirterek, Alanya’yı İYİ Parti’ye kazandırmak için farklı projeler ve hizmetler sunacaklarını söyleyen Er, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde zaferi elde etmek için gündüz oturmadan, gece uyumadan çalışacaklarını ifade etti.

“MAZERET DEĞİL HİZMET ÜRETECEĞİZ”
Mehmet Şahin ise, Hilmi Er ve partililere teşekkür ederek, adaylık sürecinde ve seçildiği takdirde mazeret üretmeden halkın refahı için çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Alanya’da kentsel dönüşüm, sosyal alan, otopark, konut ve kira sorunlarına ilişkin projelerini de anlatan Şahin sözlerini şöyle sürdürdü:
"Kentsel dönüşümü ada bazında yaparak sosyal alanların ve otoparkların daha çok olmasını hedefliyoruz. Alanya’daki memurlara da baktığımızda çoğu tayinlerini başka şehirlere istiyorlar. Fahiş fiyatlı kiralar buna neden oluyor. Biz vize alırken birçok hesap dökümü istiyorlar, bir sürü prosedür var. Bu yüzden yabancılar için Alanya’da yaşamanın da bir prosedüre tabi olması gerekli, kendi vatandaşlarımızın başımızın üstünde yeri var elbette.”

Editör: Kerim Toksöz