SYEDRA AYAĞA KALKIYOR SYEDRA AYAĞA KALKIYOR

Alanya Belediyesi tarafından bu yıl 17'ncisi düzenlenen Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde pankart krizi yaşandı. Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri'nin ev sahibi olan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in, 'Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşlerine hoşgeldiniz' yazılı pankartının önüne ALTSO'da iki dönem başkanlık yapan Mehmet Şahin'in pankart asması tepkilere neden oldu. 

Şahin'in 17 kilometrelik Gökbel Yolu'nda sadece Adem Murat Yücel'in pankartının tam önüne pankart asarak, algı operasyonu üzerinden prim yapmaya çalıştığını söyleyen Alanyalı vatandaşlar, "17 kilometrelik yolda Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek bile Adem Murat Yücel'in pankartının önüne pankart astırmazken sade vatandaş olan Mehmet Şahin'in pankart astırmasını kendisine yakıştıramadı. Bugün Alanya'da Belediye Başkanlığını Adem Murat Yücel yapıyor. Sevseniz de sevmeseniz de saygı duyacaksınız. Şehri yöneten Başkan Adem Murat Yücel'in pankartının önüne başka birisinin pankart astırması hoş olmadı. Adem Başkanın pankartından sonra çok sayıda pankart vardı ve hepsi de saygı çerçevisinde pankartlarını astı. 

Nezakete herkes uydu ama Mehmet Şahin'in şehri yöneten Belediye Başkanı'nın astığı pankartının önüne pankart astırmasını da kendisine yakıştıramadık. Pankart siyaseti üzerinden prim yapmaya kalkışması da kendisine yakışmadı" dediler.

Editör: Kerim Toksöz