ÖLEN ÇİFTİN GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI ÖLEN ÇİFTİN GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI

Vatandaşlar ile her fırsatta bir araya gelerek Alanya’nın sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili fikir alışverişinde bulunan Şahin; bu kez de  Alanya Dayanışma Platformu (ALDAP) çatısı altında faaliyet gösteren Sebilay Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, İHH İnsani Yardım Vakfı, Anadolu Gençlik Derneği, Anadolu Çevre Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(ANÇED), Alanya İmam Hatipliler Derneği (ALİMDER), Akdeniz Kültür Eğitim Vakfı, Diyanet-Sen, Vefader, Kudüs Bilinci Derneği ile Sena Eğitim Derneği (SENADER) başkan ve temsilcilerini Çözüm Ofisi’nde ağırladı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Şahin; “ Bugün, özellikle Gazze’de süregelen katliam başta olmak üzere, toplumsal olan her konudaki duyarlılıkları ve emekleri ile en ön saflarda çalışmalar yapan Alanya Dayanışma Platformu çatısı altındaki dernek ve kuruluşların başkan ve temsilcileri ile Çözüm Ofisi’mizde bir araya geldik. Alanya’mızın sorunları ve projelerimiz ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Dostlarımız da fikirleri ile projelerimize büyük katkılar sağladılar. Hoş sohbetleri ve vermiş oldukları kıymetli fikirleri için ayrı ayrı hepsine çok teşekkür ederim. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın inşallah.” dedi.
 


Alanya Dayanışma Platformu ( ALDAP ) dönem başkanı Murat Ersin KAPLAN da nazik daveti için  Sayın Mehmet  Şahin’e teşekkür ederek; “İnancımız ve hassasiyetlerimiz konusunda herkesle ve her kurumla fikir alışverişi yapmaya  gayret ediyoruz. Bu doğrultuda sivil toplum kuruluşlarının ve belediyelerin ortak çalışma zemini oluşturması ve uygulama yapmasını önemsiyoruz. Sayın Mehmet Şahin'e de çıkmış olduğu bu yolun hem kendisine; hem de tüm toplumumuzun ortak değeri olan Alanya'mıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.