GÖKTEPE'DEN SICAKLIK UYARISI GÖKTEPE'DEN SICAKLIK UYARISI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Alanya İlçe Örgütü, yaklaşan yerel seçim öncesinde atağa geçti. ‘Başlıyoruz Başaracağız’ sloganıyla geçtiğimiz hafta geniş bir katılımla gerçekleştirilen Aday Tanıtım Toplantısı’nın ardından  çalışmalarına hız kazandıran CHP İlçe Örgütü, 31 Mart Seçimi'nde Alanya Belediye Başkanlığı'nı kazanmaya kilitlendi. Bu kapsamda Genel Merkez tarafından Alanya İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Üyelerine yönelik, Etkili İletişim ve Halkla İlişkiler konusunda eğitim düzenlendi.
CHP’Lİ KADINLARDAN SEÇİM ATAĞI
Parti binasında gerçekleştirilen söz konusu eğitimin öncesinde, 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen ve ‘asrın felaketi’ olarak adlandırılan depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı anmak üzere bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. İlçe Başkanı Bülent Kandemir, depreme ilişkin konuşmasında “Ülkeyi yönetenler umarız ki gerekli önlemleri alır ve bir daha böyle acılar yaşamayız” dedi. Katılımcı Yerel Yönetim Anlayışı ve Stratejik Plan konusunda sunum yapan CHP Parti Okulu Eğitmeni Hicran Akgün Ceylan ise, “Adayımız Osman Tarık Özçelik Beyi Alanya’da başkan yapacağız. Sahada, vatandaşlarla ve birbirimizle verimli bir şekilde iletişim halinde olacağız. İyi iletişim, partimize iktidar yolunu açar” diye konuştu. İlçe Kadın Kolları Başkanı Ümran Aykut da, var güçleriyle çalışarak, seçimin galibi olacaklarını kaydetti.          
ÖZÇELİK: SONUCA TEREDDÜTSÜZ ULAŞACAĞIZ
Toplantı öncesi kadın üyelere seslenen Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, seçimi mutlaka kazanacaklarını ve başta partililer olmak üzere vatandaşlarda da bu inancı ara vermeden yaptıkları ziyaret ve çalışmalarda bizzat gördüğünü söyledi. Özçelik şöyle konuştu: “Öyle büyük bir umudumuz var ki sonuca tereddütsüz ulaşacağız. Biz bu işi başaracağız. En önemli görev kadınlara düşüyor. Sizler, ana, eğitici, öğretmen ve anlatansınız. Çalışmalarımıza verdiğiniz katkınız, çok yüksek oranda olacaktır. Bu seçim, gençlerimiz ve çocuklarımız için büyük önem taşımaktadır. Seçimi, biz olarak kazanacağız. Alanya için çalışıp, Alanya için kazanacağız.”

WhatsApp Image 2024-02-07 at 08.23.13

Editör: Kerim Toksöz