AK Parti ile MHP'nin ortak kurduğu Cumhur İttifakı'nın yeniden aday gösterdiği Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçim öncesi startı yarın saat 19.00'da baba ocağı Kestel'den verecek. Kestel Düğün Salonu'nda yapılacak toplantı öncesi Kestelliler, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek, kendi içlerinden bir isim olan Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile buluştular. 
"BİRLİKTE ÇALIŞIP, YÜCEL'İ YENİDEN KAZANDIRACAĞIZ"
10 yılı Kestel'de, 10 yılı Alanya'da yaptığı Belediye Başkanlığı görevinde Kestel'e verdiği hizmetlerden dolayı Başkan Yücel'e teşekkür edip, tam destek verme sözü veren Kestelliler "Kendi içimizden birisi olan Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel'in her daim olduğu gibi 31 Mart seçimi öncesi de yanındayız. Belediye Başkanımızın seçimi yeniden kazanması için var gücümüzle çalışacağız. Kestel'in evladı Adem Murat Yücel'in yeniden zafere ulaştıracağız" dediler.  
"ALANYA'DA İSTİKRAR SÜRECEK"
Kendilerini sürpriz bir şekilde ziyaret eden Kestelli seçmenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "Cumhur İttifakı olarak Alanya’da istikrarı sürdürmek, Herkes İçin Herkese Göre Belediye demek için projelerimizi ve çalışmalarımızı anlattık. Katılan, destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

ALANYA'DA 23 NİSAN COŞKUSU ALANYA'DA 23 NİSAN COŞKUSU

WhatsApp Image 2024-01-31 at 11.14.51

WhatsApp Image 2024-01-31 at 11.15.20