'Cumhuriyetimizin 100. Yılında hep birlikte çok çalışacağız' 'Cumhuriyetimizin 100. Yılında hep birlikte çok çalışacağız'

Antalya-Alanya Otoyol Projesi ve ulaşım problemleriyle ilgili görüşlerini paylaşan Aykut Kaya, “Antalya Alanya arası ulaşımının çeşitlenmesi ve trafik yoğunluğunun giderilmesi ile kazanan yalnız Antalyalı hemşerilerimiz olmayacak kazanan ülke ekonomisi olacak” dedi.

“KAMUOYU BİLGİLENDİRİLMELİ”

Aykut Kaya yaptığı açıklamada kamuoyunun bilgilendirilmesi gerektiğini ifade ederek şunları söyledi; “Halkımız bu ulaşım sorununun çözülmesini dört gözle bekliyor. Antalya’nın trafik yoğunluğundan ve yol alt yapısının yetersiz olmasından dolayı halkımızın refahı etkilenmektedir. Bu yönde bir proje geliştirilmiş ancak bu projenin kapsamı, ne zaman başlayıp ne zaman biteceği, maliyeti ve diğer önemli detaylar konusunda kamuoyu bilgilendirilmemiştir. Sonuçta bu yol milletimizin alın teri ve vergileri ile yapılacak. Yetkililerin vatandaşlarımızı basın medya aracılığı ile detaylı bir şekilde bilgilendirmesi gerekmektedir.”