Yapılan çalışmalarla alakalı bilgi aktaran AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı; “Geçtiğimiz günlerde Antalya Karayolları Bölge Müdürlüğümüze yapmış olduğumuz ziyarette ilettiğimiz ve  notlarımızın arasında yer alan Elikesik kavşağında gerekli düzenlemelerin yapılması ve bir an önce çalışmaların bitirilmesi yönünde ki talebimizi iletmiştik. Bugün Karayolları ekiplerimiz Elikesik kavşağında fiziki yapı düzenlemelerini bitirerek yatay ve düşey trafik işaretlemeleri ve sinyalizasyon çalışması tamamlamıştır.” ifadelerine yer verdi.

Konaklı ve Türkler kavşaklarında da gerekli düzenlemelerin yapılması için Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Başkan Tavlı; “Konaklı kavşağı ile Türkler kavşağında gerekli düzenlemelerin yapılması yönünde Karayolları Bölge Müdürlüğümüze sunduğumuz rapor sonrası Bölge Müdürlüğümüz burada ki gerekli çalışmalarını yapmıştır. Bu iki kavşaklarımızda yapılacak fiziki düzenleme ile uzun bekleme sürelerinin, egzoz emisyon, gürültü kirliliklerinin önüne geçilmesi ve trafiğin rahatlatılması sağlanmış olacaktır.” dedi. 

CHP'Lİ UYAR'IN BOZKURT RAHATSIZLIĞI CHP'Lİ UYAR'IN BOZKURT RAHATSIZLIĞI

Başkan Tavlı Alanya-Sarıveliler yolu üzerinde trafik işaretleme çalışmaların devam ettiği bilgisini verdi. Alanya’da trafikte rahatlama sağlanması için çalışmalarına canla ve başla devam eden Karayolları ekiplerine teşekkür eden Başkan Tavlı, kentin her bölgesinde kesintisiz ve konforlu ulaşım için çalıştıklarını belirtti.

WhatsApp Image 2023-11-02 at 19.20.26 (1)

Editör: Kerim Toksöz