Gazipaşa'nın Koru Mahallesi'nde kurulan, ilk kez girdiği 2. Amatör Ligi'nde Play-Off'a yükselen Koruspor, final maçında Antalya 07 Spor'u Zeytinköy Tesisleri 2 Nolu Sahada oynanan maçta 1-0 yenerek, şampiyon olmayı başardı. 

13. GAZİPAŞA ÇEKİRDEKSİZ NAR VE TROPİKAL MEYVE FESTİVALİNE SAYILI GÜNLER KALDI 13. GAZİPAŞA ÇEKİRDEKSİZ NAR VE TROPİKAL MEYVE FESTİVALİNE SAYILI GÜNLER KALDI

İlk kez girdiği 2. Amatör Ligi'nde şampiyon olarak 1. Amatör Ligi'ne yükselme başarısı gösteren Koruspor'u bu zorlu maçta Gazipaşalı iş insanı Durmuş Özgen yalnız bırakmadı. Kulübe maddi ve manevi katkı sunan İş İnsanı Durmuş Özgen, doğup büyüdüğü Koru Mahallesi'nin spor kulübünün büyük bir başarı göstererek, şampiyon olmasının mutluluğunu yaşıyor. 

Gazipaşa Koruspor'un elde ettiği başarıda büyük pay sahibi olan isimlerden biri olan Özgen, "Kendi mahallemin takımının yeşil sahalarda başarılı olması beni fazlasıyla mutlu etti. Gelecek yıl da 1. Amatör Ligi'nde mücadele edecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu başarıda pay sahibi olan Kulüp Yönetimi'ne, mahalle muhtarına, teknik heyete ve oyuncularımıza ve kulübe her türlü desteği veren mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Bu başarı Koru'nun başarısıdır" dedi.

Editör: Kerim Toksöz