ALANYA BAYRAMA HAZIR ALANYA BAYRAMA HAZIR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Meclisi'nin kararıyla Gazipaşa Belediye Başkan Adayını belirlemek için Pazar günü Polatlar Düğün Salonu'nda ön seçim yapıldı. PM üyesi Şengül Yeşildal, CHP İlçe Başkanı Fahri Oğuz, CHP Kadın Kolları ve CHP Gençlik Kolları başkanları ile birlikte CHP belediye başkan aday adayları Cemburak Özgenç, Turan Gülcan, Ali Haydar Dikmen, Ali Kızılateş, Yavuz Çelik, Mehmet Ali Yılmaz, Murat Özçelik, CHP’li üyeler ve partililer ile çok sayıda vatandaş katıldı. 
1785 geçerli oyun kullanıldığı ön seçimde üyelerin 616’sının oyunu alan Mevcut Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, adaylığı garantilerken, kendisi ise yarışan Murat Özçelik 570, Cemburak Özgenç 405, Yavuz Çelik 153, Ali Haydar Dikmen 19, Ali Kızılateş 14, Turan Gülcan 7 ve seçimden saatler önce çekilen Oya Çalık Başeğmez ise 1 oy alabildi. 
BAŞKAN YILMAZ DUYGULANDI
Partisinin Gazipaşa'da yaptığı ön seçimi kazanıp, yeniden adaylığı büyük ölçüde garantileyen CHP'li Mehmet Ali Yılmaz, 5 yıldır yönettiği belediyede personeller tarafından çiçeklerle karşılandı. Personellerin kapıda çiçeklerle karşıladığı Başkan Yılmaz, kendisi için hazırlanan pastanın üstündeki mumları üfleyerek, çalışanlarla birlikte kesti. Bu sürpriz karşısında oldukça duygulanan Başkan Yılmaz, "Bizleri çiçeklerle karşılayan Gazipaşa Belediyesi çalışma arkadaşlarıma, bu güzel sürpriz için teşekkür ediyorum. Biz çok büyük bir aileyiz. Hep birlikte çok çalışmaya ve Gazipaşa’mıza güzel hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz" dedi

Editör: Kerim Toksöz