Axa Sigorta Efeler Ligi 15.hafta mücadelesinde Akkuş Belediyespor'u 2-0 geriden gelerek mağlup eden Brand Group Alanya Belediyespor'un baş antrenörü Serkan Oğuz, mücadeleyi değerlendirdi. Bütün setlere önde başladıklarını fakat ilk iki setin sonlarında basit hatalar yaptıklarını söyleyen Baş Antrenör Serkan Oğuz, diğer setlerde sistemi değiştirip rotasyona girerek başarıya ulaştıklarını belirtti.

KPSS ÖABT İLK KEZ ALANYA’DA YAPILACAK KPSS ÖABT İLK KEZ ALANYA’DA YAPILACAK

Brand Group Alanya Belediyespor Erkek Voleybol Takımı Baş Antrenörü Serkan Oğuz, muhteşem maçla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Zorlu bir deplasmandan galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Akkuş Belediyespor'un kendi evinde oynama avantajını iyi kullandıklarını düşünüyorum. Bütün setlerde önde başlayan bizim takımdı fakat ilk iki setin sonlarında çok basit hatalarımız oldu ve setin sonunu getiremedik. Diğer setlerde sistemi değiştirdik ve rotasyona girdik.  Bunun da meyvesini aldık; bu durum beni daha çok mutlu etti. 
Kenardan giren sporcumun direk katkı vermesi takım halinde aynı istekte hedefte olduğumuzun göstergesidir. İki sakat oyuncumuz var umarım Bursa Büyükşehir Belediyesi maçına kadar yetişirler düşüncesindeyim.
Bu hafta çok zor bir maça çıkacağız. 
Hazırlıklarımıza hemen başladık.  Umarım kendi evimizde oynama avantajını kullanırız. Deplasmana bizimle gelen Başkanımız Mehmet Erken'e, yöneticilerimize maçtan önce başarılar dileyen Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel'e desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum."

Editör: Kerim Toksöz