Erdem yaptığı açıklamada şunları soyledi:

"Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz, Dışişleri Eski Bakanımız ve Antalya Milletvekilimiz Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve  TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan sonra; İçişleri Bakan Yardımcımız Sayın Münir Karaloğlu’nu, Meclis Başkanımız Mehmet Kural ve Alanya Belediye Meclis Üyemiz Kayhan Balta ile birlikte ziyaret ettik.

REKTÖR TÜRKDOĞAN’DAN ÖĞRENCİLERE HOŞ GELDİN MESAJI REKTÖR TÜRKDOĞAN’DAN ÖĞRENCİLERE HOŞ GELDİN MESAJI

Kıymetli Bakan Yardımcımıza, Alanya’mızda ve bölgemizde yaşadığımız sıkıntıları anlatma fırsatı yakalayıp, MÜTBİR, ALSİAD ve Emlak Profesyonelleri Derneği ile birlikte hazırladığımız sorunlar ve çözüm önerileri konulu raporu sunduk.

Antalya’da da görev yapmasından dolayı bölgemizi iyi bildiğini ve yaşanan sıkıntıların giderilmesi konusunda bizlere destek vereceğini ifade eden Sayın Bakan Yardımcımıza çok teşekkür ederim. 

Alanya’mızdaki son gelişmelerle ilgili olarak da bilgiler aktardığımız Sayın Bakan Yardımcımıza, misafirperverliği ve bize gösterdiği yakın ilgi nedeniyle şükranlarımızı sunuyorum. Alanya’mızın sorunlarının çözümü için her platformda çalışmaya devam edeceğiz."