Demir, esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek belediye başkanlığına aday olma nedenlerini anlattı. "Alanya benim doğduğum, büyüdüğüm yer. Kırk yıl devletime hizmet ettim. Şimdi de milletime hizmet etmek istiyorum. Edindiğim tecrübe ve bilgilerle Alanya'ya ve halkına hizmet etmek için yola çıktık. Halkımızın desteği ile göreve talip olduk." dedi.

ALANYA'DA 19 MAYIS HEYECANI ALANYA'DA 19 MAYIS HEYECANI


Başkan adayı Demir, Mahmutlar Mahallesi'nin nüfus olarak Türkiye'de birçok ilden daha büyük olduğunu ancak mahalle sıkıntıları yaşadığını belirtti. "Mahmutlar'ın altyapısından, ulaşımına, çevre düzenlemesinden, sosyal donatılarına kadar birçok sorunu var. Biz bu sorunları hep birlikte çözmek için varız. Mahmutlar'ı hak ettiği değere kavuşturmak için çalışacağız." dedi.


Mevlüt Demir, ülkenin iyi yönetilmediğini eleştirerek şunları söyledi: "Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik, siyasi ve sosyal krizleri hepimiz görüyoruz. Bu durumda her şey kötü demek yanlış olur. Güzel olan şeyler de var ama biz daha iyisini yapabiliriz. Edindiğimiz tecrübelerle Alanya'yı daha yaşanabilir, daha refah, daha güvenli bir kent haline getirmek için mücadele edeceğiz. Çalmadan, çaldırmadan, mazbatamızı alarak 400 bin Alanya halkının hizmetine sunmak istiyoruz."