CHP, aday belirleme gündemiyle gerçekleştirdiği Parti Meclisi toplantılarının en kapsamlısını dün gerçekleştirdi. Gece yarısı tamamlanan toplantıda Antalya adayı da kesinleşti. CHP, Antalya’da yeniden ‘Muhittin Böcek’ dedi. 

Yanı sıra listede Antalya’nın Gazipaşa ve Korkuteli ilçelerinin belediye başkan adayları da açıklandı. Gazipaşa’da önseçime giren 8 aday adayından mevcut Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz ipi göğüslemişti. Parti Meclisi’nden çıkan listede de Gazipaşa Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Ali Yılmaz yer aldı. Ayrıca Korkuteli Belediye Başkan Adayı olarak da Hasan Can Caran gösterildi. 

PM'den çıkan karar sonrası sosyal medya hesaplarından paylaşım gerçekleştiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek şu ifadeleri kullandı:

"Beni yeniden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığına layık gören; başta Cumhuriyet Halk Parti’mizin (@chp) Genel Başkanı Sayın Özgür Özel’e (@eczozgurozel), MYK üyelerimize, Parti Meclisimize ve katkı koyan, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum."

İSKELE PIRIL PIRIL OLDU İSKELE PIRIL PIRIL OLDU

Başkan Böcek paylaşımında #BenSözümüAntalyamaVerdim #HerkesinBaşkanı etiketlerini de kullandı.