Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü'nün isminin açıklanması sonrası konuşan AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı, "Başkanıma çıkmış olduğu yolda başarılar diliyorum. Alanya'mız ve Antalya'mız 5 yıldır hasret kaldığı hizmetlere 1 Nisan 2024 itibariyle yeniden kavuşacağı için heyecanlıyız! AK Parti Alanya İlçe Teşkilatımızla canla ve başla çalışacak, yeniden Antalya diyeceğiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun" dedi.
Editör: Kerim Toksöz