Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile Oba Mahallesi’nde başlatılan sathi kaplama ve asfalt çalışmaları sürüyor. Çevredeki inşaat çalışmaları dolayısıyla bozulan Azaklar Caddesi ve Medrese Caddesi’ni toplam 2000 metre sıcak asfalt ile kaplayan Alanya Belediyesi Fen İşleri ekipleri, aynı bölgedeki Müderisler Sokak’ta da sathi kaplama işlemi gerçekleştirdiler. Bölge sakinlerinin oldukça sık kullandığı yollarda süren çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

BAŞKAN YÜCEL ÇALIŞMALARI YERİNDE DENETLEDİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, yaz sezonunun gelmesi ile birlikte asfalt atağına geçmişti. Bu kapsamda Oba Mahallesi’nin en elzem noktasında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bakan Yücel, sathi kaplama ve asfalt çalışmalarının kısa sürede biteceğini belirtti. Başkan Yücel, Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Karamut ve ekibinden şehir genelinde süren çalışmaların son durumu hakkında da bilgiler aldı.

BAŞKAN YÜCEL; “VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ”

Devam eden asfalt çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Yücel, “Yer kürenin ısınması ve asfalt sezonunun gelmesi ile birlikte şehrimizin muhtelif yerlerinde asfalt çalışmalarına başladık. Biliyorsunuz ki en rahat, en konforlu, en kaliteli ve en ekonomik asfalt çalışmalarını yapmaya çalışıyoruz. Kendi imkanlarımız ve yüklenici firmalar ile şu anda merkez, doğu ve batı odaklı üç bölgede asfalt çalışmalarımız var. Merkezde sıcak asfalt çalışmaları, beldelerde ve köylerde satıh kaplama işlemlerini yapıyoruz, batı bölgemizde de asfalt hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. En kısa zamanda sağlıklı bir şekilde Alanya Belediyesi olarak var gücümüzle çalışarak asfalt çalışmalarımızı tamamlayacağız. Bu çalışmalar ile tüm vatandaşlarımızı konforlu yollarla buluşturacağız. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyor, halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

ALANYA'DA O İŞLETME MÜDÜRLENDİ ALANYA'DA O İŞLETME MÜDÜRLENDİ

Editör: TE Bilişim