13. GAZİPAŞA ÇEKİRDEKSİZ NAR VE TROPİKAL MEYVE FESTİVALİNE SAYILI GÜNLER KALDI 13. GAZİPAŞA ÇEKİRDEKSİZ NAR VE TROPİKAL MEYVE FESTİVALİNE SAYILI GÜNLER KALDI

Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) 3. Olağanüstü Genel Kurulu, Ankara’da toplandı. Üyelerinin toplu iş sözleşmelerinden doğan hak ve menfaatlerini korumak, üyelerin işyerlerinde iş ve çalışma şartlarını verimliliği artıracak şekilde düzenlemek ve üyelerinin imzalayacağı toplu iş sözleşmelerinde kolaylaştırıcı rol üstlenmek gibi güçlü amaçlarla kurulan SODEMSEN’in 3. Olağanüstü Genel Kurulu toplantısı, Ankara’da Çankaya Belediyesi Zübeyde Hanım Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. 28 Mayıs Salı günü saat 10.00’da başlayıp 12.00’ye kadar devam eden toplantıya yüzlerce SODEMSEN üyesi katılım sağladı. 
Gerçekleştirilen olağanüstü kongre ile 2027’ye kadar görev yapacak kadrolar belli oldu. Seçimle birlikte 9 Yönetim Kurulu üyesi, 3 Denetim Kurulu ve 3 Disiplin Kurulu üyesi belli oldu. Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, toplantıda alınan kararla Yönetim Kurulu asil üyeliğine seçildi.
BAŞKAN YILMAZ’DAN TEŞEKKÜR MESAJI
SODEMSEN 3. Olağanüstü Genel Kurulu toplantısında yönetim kurulu asil üyeliğine seçilen Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, SODEMSEN üyelerine teşekkür etti. Başkan Yılmaz, " Ankara’da Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) 3. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına katıldık. Yönetim kurulu üyesi seçildiğim Genel Kurul toplantısında görev alan tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyor, bizleri destekleyen üyelerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Editör: Kerim Toksöz