Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Sünbül ve yönetim kurulu üyeleri Ankara’ya giderek çeşitli ziyaretlerde bulundu. Başkan Sünbül ve beraberindekiler, başkentteki ziyaretlerine MHP Kurucu Genel Başkanı Merhum Alparslan Türkeş’in kabri ile başladı. Ardından MHP Genel Merkezi’ni ziyaret ederek Genel Başkan Devlet Bahçeli ile bir araya geldiler. Başkan Sünbül, Genel Merkez’de; Genel Başkan Yardımcıları,Edip Semih Yalçın ve Sadir Durmaz’ı da ziyaret etti.

Alanya’da gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili Genel Başkan Bahçeli’ye ileten ve devam eden siyasi faaliyetleri aktaran Başkan Sünbül, “ Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Alanya halkına ve dava arkadaşlarımıza  selamlarını iletti” dedi. 

Ankara ziyaretleri kapsamında TBMM’de MHP'nin grup toplantısına katılan Başkan Sünbül, MHP MYK Üyesi ve MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan ve MHP Antalya Milletvekili Hilmi Durgun’la da görüşerek Alanya’da yaptıkları çalışmalar ve önümüzdeki yerel seçimlerle ilgili istişarelerde bulundular. Cumhur İttifakı’nın  başarısı için çalışmalarını aralıksız sürdüreceklerinin ifade ettiler.

Ziyareti değerlendiren Başkan Sünbül, “İl Başkanımız Sayın Onur Temel ve yönetim kurulumuzla birlikte, Bilge Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret ettik. Sayın Genel Başkanımız Alanya halkı ve tüm dava arkadaşlarımıza selamlarını iletti. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in  Alanya’mıza gösterdiği yakın ilgiden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi sunarım. Allah başımızdan eksik etmesin. Genel Merkezimizde; Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın’ı ziyaret ederek, ilçe teşkilatımızın çalışmaları hakkında faaliyetlerimizi aktararak önümüzdeki süreçteki çalışmalarımızla alakalı talimatlarını aldık. Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz’ı makamlarında ziyaret ettik. Alanya Belediyemizin çalışmaları ve Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel’in başarılı projeleri ile alakalı memnuniyetlerini ifade eden Sayın Genel Başkan Yardımcımız Sadir Durmaz’a önümüzdeki süreçte de Alanya’mızda Cumhur İttifakı bayrağımızı dalgalandırmak için çalışmalarımıza aralıksız devam ettiğimizi ifade ettik. Destekleri ve misafirperverliği için Sayın Genel Başkan Yardımcılarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. 

ALANYA'YI KIZILOVA BULUŞTURDU ALANYA'YI KIZILOVA BULUŞTURDU

Ankara ziyaretlerimiz kapsamında Gazi Meclisimizi ziyaret ederek, Liderimiz  Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyin teşrifleriyle gerçekleştirilen MHP Grup toplantısına katılım sağladık. TBMM’de MHP MYK Üyemiz ve Antalya Milletvekilimiz Sayın Abdurrahman Başkan ve MHP Antalya Milletvekilimiz Sayın Hilmi Durgun’u ziyaret ederek, Alanyamız ve Antalya için yapmış oldukları çalışmalar ve  Alanyamızla alakalı konularda Gazi Meclisimizde sesimiz oldukları için teşekkürlerimizi ileterek çalışmalarında başarı dileklerimizi ilettik.”

Editör: Kerim Toksöz