TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Mehmet Muş, AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Genel Başkan Yardımcısı Alanyalı Hemşerimiz Alaattin Çakır, AK Parti Antalya Milletvekilleri Atay Uslu ve İbrahim Ethem Taş’ı ziyaret ederek Alanya’nın sorunları için çözüm arayan Başkan Erdem, bugün de TOBB Akdeniz Bölge Toplantısı’na katıldı. 

Alanya’nın acil çözüm bekleyen ikametgâh ve konutların kiraya verilmesi gibi konularla ilgili Ankara’da başarılı ziyaretler gerçekleştiren Başkan Erdem’e Bölge toplantısında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'ndan da destek geldi. 

ALANYA'DA 1 TEMMUZ ÖDÜLLERİ ALANYA'DA 1 TEMMUZ ÖDÜLLERİ

Başkan Erdem’in konuyla ilgili açıklaması şu şekilde: “TOBB Başkanımız Sn Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımıyla TOBB Akdeniz Bölge Toplantısı’nı gerçekleştirdik. Kendisi her zaman olduğu gibi  bizlerden desteğini esirgemedi. Toplantıda; ikametgâh ve konutların kiraya verilmesi konuları başta olmak üzere, turizmde yaşanan son gelişmeler, Ulaşım başlığı altında ihtşyaçlarımız arasında yer alan Antalya-Alanya arası yeni otoyol ve raylı sistem gibi Alanya’mızın güncel sorunlarını dile getirip, çözüm önerilerimizi paylaştık. 

TOBB Başkanımız Sn Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere toplantıya katılan tüm başkanlarımıza çok teşekkür ederim.

Alanya'mızın sorunlarını her platformda dile getirmeye, çözüm üretmeye devam edeceğiz.”

Editör: Kerim Toksöz