ALANYA'DA 19 MAYIS HEYECANI ALANYA'DA 19 MAYIS HEYECANI

Kendi sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret ederek, bir rapor sundu. Başkan Erdem yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Yabancılara ikamet izninin sınırlandırılması ile ilgili yaşanan sorunların çözümü için Ankara’dayız. Bu kapsamda ilk olarak; her zaman Alanya’nın dertleriyle dertlenen, sorunların çözümü için bizlere her türlü desteği veren önceki dönem Dışişleri Bakanımız, Antalya Milletvekilimiz Sn Mevlüt Çavuşoğlu ile makamında bir araya geldik. 
MÜTBİR Başkanımız Mustafa Küçüker, Meclis Üyemiz Mustafa Yürekli ve İnşaat Komitesi Başkanımız Hüsamettin Akyüz ile ziyaret ettiğimiz Sayın Bakanımıza, yabancılara taşınmaz satışı ve ikamet sorunlarının giderilmesi için MÜTBİR, ALSİAD ve Emlak Profesyonelleri Derneği ile birlikte hazırladığımız sorunlar ve çözüm önerileri konulu raporu sunduk. 
Alanya’mızdaki son gelişmeler üzerine değerlendirmelerde de bulunduğumuz sayın bakanımıza her zamanki misafirperverliği ve bize gösterdiği yakın ilgi nedeniyle şükranlarımızı sunuyorum. Alanya’mızın sorunlarının çözümü için her platformda çalışmaya devam edeceğiz."