ALTSO Başkanı Eray Erdem, MÜTBİR Başkanı Mustafa Küçüker, ALTSO Meclis Üyesi Mustafa Yürekli ve ALTSO 5. Komite Başkanı Hüsamettin Akyüz ile birlikte gerçekleştirdiği Ankara ziyaretlerine bugün de devam etti.

Başkan Erdem ve Alanya heyeti, ALTSO, MÜTBİR, ALSİAD ve Emlak Profesyonelleri Derneği ile birlikte hazırlanan çözüm raporunu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’a sunarak, Alanya hakkında bilgiler aktardı. 

MHP'DEN SUYA ZAM ELEŞTİRİSİ MHP'DEN SUYA ZAM ELEŞTİRİSİ

Başkan Erdem’in konuyla ilgili açıklaması şu şekilde: “Çok Kıymetli Devlet Adamı, Değerli Büyüğüm Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn Cevdet Yılmaz’ı yabancılara ikamet izninin sınırlandırılması ile ilgili yaşanan sorunların çözümü için ziyaret ettik. 
Yabancılara taşınmaz satışı ve ikamet sorunlarının giderilmesi için MÜTBİR, ALSİAD ve Emlak Profesyonelleri Derneği ile birlikte hazırladığımız sorunlar ve çözüm önerileri konulu raporumuzu Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımıza sunup, destek istedik. 
MÜTBİR Başkanımız Mustafa Küçüker, Meclis Üyemiz Mustafa Yürekli ve İnşaat Komitesi Başkanımız Hüsamettin Akyüz ile ziyaret ettiğimiz Sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımıza, Güzel Alanya’mız hakkında da bilgiler aktarıp, bir de Alanya tablosu hediye ettik. 
Değerli Büyüğüm, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz'a misafirperverliği ve bize gösterdiği yakın ilgi nedeniyle teşekkür ederim. Alanya’mızın sorunlarının çözümü için her platformda çalışmaya devam edeceğiz.”