Belediyespor Baş Antrenörü Serkan Oğuz, çok iyi bir antreman haftası geçirdiklerini söyleyerek, yarın Saat 14.00'de Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak kritik maça tüm spor severleri destek olmaya davet etti.
Oğuz, maç öncesi yaptığı açıklamada şunları söyledi: 
"Bildiğiniz üzere bu hafta evimizde misafir  edeceğimiz rakibimiz Türkiye'nin köklü kulüplerinden Fenerbahçe Spor Kulübü.  Bir mağlubiyetle ligin ikinci  sırasında yer alan  zorlu bir rakip.  Biz de dördüncü  sıradayız ve olduğumuz konumu korumak adına bu maçın önemi bizim adımıza çok büyük. Takım olarak iyi bir antrenman haftası geçirdik. Güzel bir maç olacağını düşünüyorum. Centilmen ve fair play davranışların sergileneceği bir maç olmasını umuyorum. Tüm Alanya halkını maça davet ediyorum.  Alanya Belediyespor Kulübü bu şehrin takımı ve halkın takımıdır. Daha önce ki maçlarda  olduğu gibi bu maçta da takımlarına sahip çıkmaları için herkesi pazar  günü saat 14.00'de Atatürk Spor Salonu'na davet ediyoruz."

SYEDRA AYAĞA KALKIYOR SYEDRA AYAĞA KALKIYOR

"TARAFTARIMIZDAN MEMNUNUZ"
Arkalarında çok önemli bir taraftar kitlesi olduğunu vurgulayan Baş Antrenör Serkan Oğuz, her geçen hafta artan taraftar sayısından dolayı son derece mutlu olduklarını kaydederek,  "Salonumuzda genç kardeşlerimin ve çocukların sayısı her geçen hafta artıyor. Gençlerin günden güne voleybola ve spora olan  ilgilerinin  arttığını görmekten mutlu oluyoruz. Bu bizim için en büyük kazanç ve başarıdır. Biz sizlerle daha güçlüyüz Alanya Belediye Spor Voleybol Takımı adına tüm kardeşlerimize  teşekkür ederiz." dedi.

WhatsApp Image 2024-02-03 at 16.13.08

Editör: Kerim Toksöz