CHP'Lİ UYAR'IN BOZKURT RAHATSIZLIĞI CHP'Lİ UYAR'IN BOZKURT RAHATSIZLIĞI

Alanya heyeti ziyarette Başkan Böcek ile TUSKAD’ın Aralık ayında gerçekleşecek olağan genel kurul toplantısı ile devam eden ortak projeler konusunda görüş alışverişinde bulundu.

Toplantının ardından bir açıklama yapan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da sahillerimizde faaliyet gösteren su sporları konusunda yetkilendirdiğimiz TUSKAD’ın Aralık 2023 de gerçekleşecek Genel Kurulunda ALTSO’nun Değerli Başkanı Eray Erdem ile birlikte hareket edeceğiz. Belediyemiz ve ALTSO işbirliğinde genel kurul sürecinin başarıyla tamamlanacağına ve sonra da bu alanda çok güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

ALTSO Başkanı Eray Erdem de açıklamasında, “   Odamızla işbirliğinde devam eden tüm projelerde bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Başkanımız Muhittin Böcek’e misafirperverliği için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Alanya’mız için kurumlarla işbirliği içinde, ortak akıl anlayışıyla çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Editör: Kerim Toksöz