'FAHİŞ FİYATIN ÖNÜNE GEÇİLECEK' 'FAHİŞ FİYATIN ÖNÜNE GEÇİLECEK'

İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Aday Adayı olan ancak Mehmet Şahin'in aday gösterilmesi sonrası Belediye Meclis Üyeliği teklifini kabul eden Nazmi Yüksel dün partisinin İlçe Teşkilatı'nı ziyaret etti. Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, İlçe Başkanı Hilmi Er ve İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan'ın da katıldığı ziyarette partililer ve vatandaşlar da hazır bulundu. 
"NAZMİ BAŞKAN İLE HEDEFE KOŞACAĞIZ"
Partide törende konuşan İlçe Başkanı Hilmi Er, "Partimizde 3 aday adayı vardı. Parti Genel Merkezimiz, Mehmet Şahin'i aday gösterdi. Bizde o günden itibaren teşkilat ile beraber yola revan olduk. Biz güçlüyüz ama Nazmi Yüksel başkanımızla daha güçlüyüz. Biz hedefe doğru yürüyoruz ama Nazmi Başkanımız ile hedefe koşacağız. 31 Mart'a giden yolda gücümüze güç katan, zaten bizimle beraber olan, zaten beraberdik, bizleri ziyarete geldi. Desteğin beyanını güçlü şekilde vermeye geldi. Hedefe daha emin adımlarla koşacak, ulaşacağız. Bu teşkilat binası bize dar geliyor. Bir dahaki seçime daha geniş ve güzel mekanda olacağız" dedi.  
"HİÇ SEÇİM KAYBETMEDİM"
Partide 3 aday adayı iken Genel Başkan Meral Akşener ve Genel Merkezimizin kararıyla Mehmet Şahin'in aday gösterildiğini ifade eden Nazmi Yüksel, "Bundan sonra biz de partimizin ve vatandaşlarımızın emrindeyiz. Biz de bundan sonra gece gündüz demeden çalışacağız. Yerel seçimlerin dinamikleri çok farklıdır. Allah izin verirse 31 Mart'ta hep birlikte zafere ulaşıp, vatandaşlara gece gündüz hizmet edeceğiz. Her zaman biriz, beraberiz, zafere koşan yoldayız. Biz 1999 hep siyasetin içindeyiz, hiç seçim kaybetmedik. 31 Mart'ta da kaybetmeyeceğiz" diye konuştu.  
"ALANYA'YI DÜNYA KENTİ YAPACAĞIZ"
Partililere seslenen İYİ Parti Alanya Belediye Başkan Adayı Mehmet Şahin, "Biz yola çıkarken, sadece belediye başkanlığı ile ilgili değil, 2011 yılında ben Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı adayıyım demiştim. O dönemden bu zamana misyonumuz hiç değişmedi. Bir misyon üstlenmiştik. Neydi bu misyon, koordinasyonlu, uzlaşıcı, birlik ve beraberlik çerçevesinde Alanyamıza hizmet etmek. Bu yolda Nazmi Yüksel kardeşim de bizlere katıldı, güç kattı. Birlik ve beraberlik çerçevesinde memleketimizi inancımızdan, kültürümüzden ödün vermeden dünya kenti yapacağız" şeklinde konuştu.  
"SİZİN ADINIZA ÇALIŞACAK"
İlçe Teşkilatı'ndaki törene katılan İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, konuşmasında ifadeleri kullandı:
"Alanyamızın İYİ belediyecilik anlayışı ile tanışabilmesi için geçen süre içersinde birbirinden kıymetli üç tane belediye başkan aday adayımız vardı. Bu hizmet noktasında bir bayrak yarışı idi. Hepsi de Alanya'ya hizmet edebilecek bilgi, birikim ve tecrübeye sahip insanlardı. Bu üç aday adayımızdan birisi Belediye Başkan Adayı olarak çıktı. Adayımızın ismi çok mu önemli derseniz hayır. Artık kendi ağzı ile konuşmuyor, bizim ağzımızla konuşuyor. Artık kendi bedeni değil, sizlerin bedeni. Biz artık Alanya olarak onu göreceğiz. O bizim adımıza çalışacak, o sizin adınıza isteyecek. Ama en önemlisi o sizin adınıza tüm ihtiyaçları yapmakla mükellef. Bugün bayrağı aldıysa, Mehmet Başkan bayrağı elinde tutuyorsa Nazmi Başkan da bugün bizimle beraber. 
"ALANYA'NIN MÜHRÜNÜ AKŞENER'E TAKDİM EDECEĞİZ"
Nazmi Yüksel, gençliği, bilgi ve birikimi ile bu sürecin içersinde hem bizlerle idi şuandan itibaren de bizlerle beraber. Bundan sonra koşmaksa koşmak, uçmaksa uçmak, hedefe varmaksa hedefe varmak. Ne diyordu şair, 'Tohum saç, bitmezse toprak utansın. Hedefe varmayan mızrak utansın. Koşmana bak sen, şüheylan, çatlarsa doğuran kızrak utansın' diyordu. Biz inanıyoruz ki, bu kısraklar koşar, bu memleket sizlerin desteğiyle coşar. Yarın bir gün 31 Mart'ta Alanya Kalesi'ne iyilik güneşine el birliğiyle açtırırız. Seçimi abilerimiz, ablalarımızla, kardeşlerimizle kazanacağız. Ayrılıkta azap, birlikte rahmet var. Biz bu birliktelikle Allah'ın rahmetini almış olalım. Elbirliği, gönül birliği ile 31 Mart'ta mührü vurup, Alanya'nın anahtarını da Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener'e takdim etmeye hep birlikte gidelim İnşallah."