Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve AK Parti Genel Merkezi'nin oluruyla Alanya Belediye Başkan Adaylığı için AK Parti Alanya İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Mimar Mustafa Toklu, yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştiren İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı ile devir teslim törenini gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Tavlı, Toklu'ya plaket takdiminde bulunarak bu zamana kadar ki fedakarca yürüttüğü AK Parti Alanya İlçe Başkanlığı görevi için teşekkür ederek çıkmış olduğu yolda başarılar diledi. 

TOKAR'A ÜNLÜ YAĞACAK TOKAR'A ÜNLÜ YAĞACAK

Yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştiren  İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı'ya teşekkür eden Toklu, "Bu ailenin bir parçası olmaktan her zaman onur ve gurur duydum, duymaya da devam ediyorum. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile yol yürümek tarifi mümkün olmayan bir duygu. Onun liderliğinde ülkemiz elhamdülillah yükselişini her alanda sürdürüyor. Bizler her daim  Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olmayı sürdüreceğiz. 

Yeni yönetimi ile ilk toplantısını bugün icra eden İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Şarani Tavlı'ya görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Gözümüz arkada değil, Alanya Teşkilatımızı daha güzel yerlere getireceğinden şüphem yok. Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim kılsın." dedi.

Editör: Kerim Toksöz