'ÖHEP KOLEJİ İLE HAMDULLAH EMİN PAŞA VAKFININ HİÇBİR BAĞI YOK' 'ÖHEP KOLEJİ İLE HAMDULLAH EMİN PAŞA VAKFININ HİÇBİR BAĞI YOK'

İki gün boyunca gerçekleştirilen yarışlarda en büyük balık birinci Mustafa Veshahi, ikinci Sea Sider takımı, üçüncü Master Team oldu. En çok balık tutma yarışında birinci Team Uyaz, ikinci Tintin Fish ve üçüncü 7 Numara Yeyinti oldu. Cumhuriyet Özel ödülünü kazanan takım ise Ryebi Team oldu. Jüri Özel ödülünün sahibi Nehir Çimen ve Asutay Bilgiç oldu. Dereceye giren takımlara ödülleri organizasyon yetkilileri tarafından verildi.

Alanya Sportif Olta Balıkçıları Derneği Başkanı Hakan Kalaycı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’ e katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi. Ödül töreninde konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel; “Anlamlı günde sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Cumhuriyetimizin 100. yılında şehrimize renk kattınız. Tüm sporcuları tebrik ediyorum. Organizasyonun her yıl güçlenerek daha etkili bir şekilde devam edeceğine inanıyorum. Başladığımız zamandan bu yana sizleri takip ediyorum, hep birlikteyiz. Bu zamana kadar büyük yol katledildi. Dernek başkanımıza, yönetimine ve tüm sporculara teşekkür ediyorum.” dedi.

Editör: Kerim Toksöz