MUHAFAZAKAR OTELLER DUDAK UÇUKLATTI MUHAFAZAKAR OTELLER DUDAK UÇUKLATTI

Gazipaşa Belediye Başkanı ve Adayı Mehmet Ali Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Fahri Oğuz ve beraberindeki parti yöneticileri ile birlikte mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Macar ve Çobanlar Mahallelerini ziyaret eden Yılmaz,  vatandaşlarla sohbet ederek, seçim çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Talep ve önerileri de dinleyen Yılmaz, ilgi, alaka ve yoğun katılımdan dolayı vatandaşlara ayrıca teşekkür etti.
BAŞKAN YILMAZ: “PROJELERİMİZ HAZIR”
Macar Mahalle Konağında düzenlenen toplantıda konuşan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “ Biz ilçemizde 5 yıl boyunca güzel işler yaptık. Borçlarımızı bitirdik. Alnımız açık, yüzümüz pak.  Yapmayı düşündüğümüz projelerimiz hazır. Sizlerin desteğiyle Gazipaşa’mızda çalışmaya devam edeceğiz.” ifadesiyle mahalle halkının desteğini istedi. Toplantıda Belediye Meclis Üyesi adayları tanıtıldı. Mahalle halkı tarafından alkışlarla karşılanan Başkan Yılmaz, Macar Mahallesi’nden tam destek aldı.
ÇOBARLAR MAHALLESİ “BİRLİKTE BAŞARMAYA DEVAM EDECEĞİZ” DEDİ
Gazipaşa’nın 53 Mahallesi’nde de vatandaşlarla sık sık buluşan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, 24 Şubat Cumartesi akşamı Çobanlar Mahalle Konağında Çobanlar Halkı ile buluştu. Berat Kandili akşamı olan toplantı öncesinde dualar okundu, toplantıya katılan vatandaşlara ikramda bulunuldu. Herkesin Berat kandilini kutlayan Başkan Yılmaz, Çobanlar Mahallesinde ve İlçede yaptıkları hizmetlerden bahsetti, Mahalle halkının istek ve taleplerini dinledi. Projelerinden bahsetti. Adeta miting havasında Başkan Yılmaz’ı coşku ile karşılayan Çobanlar Halkı, yoğun katılımlarıyla “Birlikte Başarmaya Devam Edeceğiz” dedi. Yüzlerce katılımcı, program sonunda Başkan Yılmaz’la hatıra fotoğrafı çektirdi.

C673Ffac Fec8 44E8 8Abf 046Dcb9Cc21FD1D2134D Aa91 4F55 Bbfe C588Ffda23F9A2Be7C2E D265 4665 Aeb2 744F8E2432Fd6Bf9C47E 2Cfc 4A08 Bc6C 13E1Ffb4Fed1