Bugün AK Parti İlçe Teşkilatında, Cumhuriyetin 2. yüzyılında 200 yeni genç üye yapan AK Parti Alanya adeta gövde gösterisi yaptı. Gün geçtikçe AK Parti Alanya ailesinin daha da güçlendiğine vurgu yapan AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mehmet Şarani Tavlı;

"Bugün İlçe Teşkilatımızda 200 genç kardeşimizin katılımıyla Cumhuriyetimizin 2. yüzyılında 200 genç üye yapmanın gururunu yaşıyoruz.  AK Parti olarak yüz yıllık gelecek perspektifimizi gençlerle gerçekleştiriyoruz. Teşkilatımız, gençlerimizin enerjisinden aldığı güçle yarınlara daha umutlu ilerliyor. Bu doğrultuda hedeflerimize de uygun adımla yürüyoruz. Alanya'da her daim güçlü bir teşkilat olduk. Gün geçtikçe geniş ailemizi büyütmeye devam ediyoruz. 

Davamıza yoldaş olacak kardeşlerime hoş geldiniz diyor, İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Semih Ersoy'u yürekten kutluyorum." dedi. 

ÖLEN ÇİFTİN GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI ÖLEN ÇİFTİN GÖRÜNTÜLERİ YAYINLANDI

AK GENÇLİK LİDERİNİN YANINDA

AK Gençliğin her zaman Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanında olduğunu vurgulayan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Ersoy, "Bugün Gençlik Kollarımıza yerel seçim öncesi 200 yeni Genç üye yapmanın gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan aldığımız güçle Alanya'da çalışmalarımızı azim ve kararlılıkla yürüteceğiz." ifadelerine yer verdi.