4 ÜLKEDEN 50 ÖĞRENCİ 23 NİSAN İÇİN GELDİ 4 ÜLKEDEN 50 ÖĞRENCİ 23 NİSAN İÇİN GELDİ

Saadet Partisi Antalya teşkilatı, belediye başkan adaylarını Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde düzenlediği törenle açıkladı. Partililerin yoğun katılımıyla açıklanan adaylar, tek tek kürsüye çıkarak katılımcıları selamladı. Saadet Partisi, Alanya Belediye Başkan adayı Mevlüt Demir ile Kumluca Belediye Başkan adayı Mehmet Aksoy’u Gelecek Partisi’yle birlikte ortak aday olarak açıkladı.


“ERBAKAN’IN EMANETİNE SAHİP ÇIKANLAR BURADA”
Partinin Kurucu Genel Başkanı eski Başbakanlardan Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın “Her bahar bir çiçekle başlar” sözlerini hatırlatan Saadet Partisi Antalya İl Başkanı Ramazan Düzen, “Biz senle birlikte olan bir toplumuz. Emanetin, emanetine sahip çıkan dava kardeşlerin burada. En güzel şekilde 81 ilimizin, 922 ilçemizin ve 1393 seçim bölgesinin tamamında milli görüş hareketinin tek temsilcisi partimizin neferleriyle senin çizmiş olduğun yolda yürümeye devam ediyoruz” dedi.


BAŞARILI NETİCELER ELDE EDECEĞİZ”
“Yaşanabilir bir Türkiye’nin, yeniden büyük Türkiye’nin ve yeni bir dünyanın icra edilebilmesi için gayret sarf eden teşkilatların bugün Antalya’da bayramı var” diyen Düzen, “İnanıyorum ki 2 milyon 696 bin 249 kişinin yaşadığı, Katar gibi bir ülke nüfusundaki Antalya’da en yüksek neticeleri alacağız. 81 ilin eğitiminden mesul olan kıymetli Genel Başkan Yardımcımız komutasında 19 ilçemizle birlikte en yüksek oyu alacak ve en başarılı neticeleri elde edeceğiz” ifadelerini kullandı.


“ANTALYA İÇİN SAADET VAKTİ”
Antalya’nın Milli Görüş Hareketine, yarım asırdır insan ve imkan noktasında en büyük desteği veren şehirlerden olduğunu söyleyen Saadet Partisi’nin Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ersan Bilgin ise, “Antalya’nın yarınlarını değiştirmek, Antalyalıların hayatını kolaylaştırmak ve mutlu etmek için bu göreve talip olduk. Bizim için siyaset, hizmet etmenin aracıdır. Bizim için siyaset, insanların derdine derman olmanın vesilesidir. Bizim için siyaset, milletimize hizmetkar olmanın yoludur. Bu yolda bizlere destek veren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Antalya için saadet vakti geldi. İnşallah hep birlikte bu şehre saadeti getireceğiz” diye konuştu.