ALANYA'NIN SORUNLARI ANKARA GÜNDEMİNDE ALANYA'NIN SORUNLARI ANKARA GÜNDEMİNDE

Alanya Salı Pazarı ve balıkçılar çarşısını ziyaret eden Özçelik’e, CHP Parti Meclisi Üyesi Şengül Yeşildal ve partililer de eşlik etti. Pazar esnafı ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Adayı Özçelik, sağanak yağmurda pazarın kapalı ve açık alandaki tezgâhları tek tek dolaştı. Pazar esnafının, ‘çalışmalarında enerji olsun’ diyerek çeşitli ikramlarda bulunduğu Özçelik, pazarda alışveriş yapan bir çiftin Sevgililer Günü’nü kutlayarak, bir demet çiçek armağan etti.    
‘SABRET ALANYA! AZ KALDI’
Esnaf ve vatandaşlar, “Başkanın doğrusu geldi” diyerek, yakın ilgi gösterdikleri Özçelik’e şikâyetlerini iletti. Vatandaşlar, “Yolun açık olsun ki, halkın da yollarını aç Başkanım. Sizinle birlikte güzel günler yaşayalım. ‘Sorunumuz çok, derdimiz çok ama derman yok’ derken siz geldiniz. Sizi her yerde görmek için seçeceğiz” diyerek desteklerini dile getirdiler. Antalya’nın tümünü kapsayacak şekilde belediyelerin kazanılması gerektiğini kaydeden Özçelik, “Köklü değişim için bu yıl 101’inci yıldönümünü kutlayacağımız köklü partimiz CHP’nin altı okuna mührü basıp, yerelden ulusala iktidara koşacağız. Ziyaretlerimizde Alanya’mız ve vatandaşlarımız için neler yapacaklarımızı anlatıyoruz. Sözlerimizle vatandaşımızı kandırmayız. Alanya’ya yeniden can katacak projelerimizi, önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz toplantıyla vatandaşlarımızla paylaşacağız. Sabret Alanya, az kaldı.” dedi. 
‘ANTALYA’YA GEÇMİŞ OLSUN’ 
CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Özçelik, bugün ki çalışmaları sırasında Antalya’da yaşanan sel felaketi nedeniyle bir de mesaj verdi. Özçelik, ‘Sele kapılarak yaşamını yitiren vatandaşımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Antalya’mızı etkisi altına alan şiddetli yağış su baskınlarına neden oldu, bir çok üzücü olay yaşandı. Güzel Antalya’mıza ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun’ dedi.

Editör: Kerim Toksöz