Başkan Yılmaz’a CHP İlçe Başkanı Fahri Oğuz, Meclis Üyesi adayları, ilçe yöneticileri ve mahalle muhtarı eşlik etti. Coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Başkan Yılmaz, hem kendi hedeflerini anlattı hem de vatandaşları dinledi. Koru Mahallesi’nde halkın yoğun ilgisiyle karşılanan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, soğuk ve yağmurlu havaya rağmen kendisini dinlemeye gelen mahalle sakinlerine teşekkür etti. 
KORU MUHTARINDAN HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Koru Mahallesindeki toplantıda konuşan Mahalle Muhtarı Volkan Özalp, “ Bugüne kadar mahallemizin ne sorunu varsa çözen, her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz’a teşekkür ediyorum. 31 Mart Yerel seçimlerinde başarılar diliyorum.” Dedi.
REALİST BAKIŞ AÇIMIZLA İLÇEMİZDE GÜZEL İŞLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Koru Mahalle toplantısında konuşan Başkan Yılmaz, “Ben ve ekibim bu yola çıkarken; Belediyecilik hizmetlerini ikinci plana atmış bir yönetim anlayışı yerine,  genç, dinamik, yorulmayan, heyecanla sahada koşan, sorun değil çözüm üreten bir yönetim anlayışını benimsemiştik. Koru Mahallemizde çok güzel işler yaptık. Yol sorununu neredeyse bitirdik. Koru Sahil Peyzaj Projemizi tamamladık. Halk Büfemizi açtık. Sadece Mahalle Halkı değil, tüm Gazipaşa’nın hatta çevre ilçelerin ziyaret ettiği bir mahalle haline geldi Koru Mahallemiz. Tabi daha yapılacak çok şey var, onları da sırayla yapacağız. Projelerimiz hazır. Hayalperest değil realist bakış açımızla ilçemizi yeni dönemde de hak ettiği hizmetlere kavuşturmaya devam edeceğiz. Koru Mahallemiz her zaman bizim yanımızda olmuştur. Yine aynı desteği göstereceğinizi biliyorum. Bu yağmurlu havada bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte başarmaya devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.
Yüzlerce vatandaşın katıldığı Koru Mahalle toplantısının ardından, mahalle sakinleri Başkan Yılmaz’la hatıra fotoğrafı çektirdi.

TOKAR'A ÜNLÜ YAĞACAK TOKAR'A ÜNLÜ YAĞACAK

Whatsapp Image 2024 03 06 At 13.03.01Whatsapp Image 2024 03 06 At 13.03.02

Editör: Kerim Toksöz