Wome Deluxe Hotel’in İncekum Tabiat Parkı üzerine turizm tesisi yapma başvurusu ÇED raporuna takıldı. Avsallar Mahallesi Muhtarı Hayri Yıldırım, Wome Hotel’in kapasite arttırımı için düzenlenecek ÇED toplantısına tüm Avsallar halkını davet etti.

Alanya’nın Avsallar Mahallesi’nde bulunan mūlkiyeti orman arazisi üzerinde olan Wome Hotel’in kapasite artırım başvurusu üzerine ÇED (Çevresel Etkileri Değerlendirme) toplantısı düzenlenecek. 10 yıl önce kamuya ait İncekum Orman Kampı’na Wome Deluxe Otel’i yapan şirketin şimdi de yine kamuya ait Tabiat Parkı’nın tamamına otel yapmak için başvuru yaptığı iddia ediliyor.

Avsallar Muhtari Hayri Yıldırım tüm Avsallar halkını ÇED toplantısına davet etti. Perşembe günü saat 12.30’da Avsallar Ekmek Fırını’nda düzenlenecek toplantıya katılımın önemli olduğunu vurgulayan Muhtar Yıldırım şu açıklamayı yaptı:

“Tūm halkımızın dikkatine. Avsallar sahilimizdeki mūlkiyeti Ormana ait Wome otel işletmesi ekteki ilanda belirtilen kapasite artış talebi için ÇED toplantısına katılmanız çevremiz ve geleceğimizle ilgilidir. Katılımın çok kalabalık olması gereklidir.”

İSKELE PIRIL PIRIL OLDU İSKELE PIRIL PIRIL OLDU