31 Mart yerel seçimler için çalışmalarına ara vermeden devam CHP Gazipaşa İlçe Başkanlığı, Gazipaşa Cumhuriyet Meydanı Büyükballı İş Merkezi’nde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını 23 Şubat Cuma günü yoğun bir katılım ile gerçekleştirdi.
CHP Gazipaşa İlçe Başkanı Fahri Oğuz ve Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ın ev sahibi olduğu Gazipaşa Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına; CHP Parti Meclisi Üyesi Şengül Yeşildal, Antalya Milletvekilleri Sururi Çorabatır, Aliye Coşar ve Cavit Arı, Antalya İl Başkanı Nail Kamacı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, il ve ilçe yöneticileri, meclis üyesi adayları, partililer ve binlerce vatandaş katılım sağladı.  
Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışında konuşan Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Bizler, burada gördüğünüz tüm ekiple, Muhittin Başkanımla, Ümit Başkanımla ve yöneticilerimizle, bundan 5 yıl önce bir yola çıkmıştık. Çıktığımız yolda sizler bize yetki verdiniz, Gazipaşa’yı emanet ettiniz. Sizlerden aldığımız yetki ile hem Gazipaşa’mızda, hem de Antalya’mızın dört bir tarafında çok güzel hizmetler yaptık. Birlikte çok güzel işler yaptık. İlçemizin 53 Mahallesinde de ihtiyaç olan her noktaya izimizi bıraktık, her noktaya dokunduk. Çalıştık, hep çalıştık. Yüzünüzü asla kara çıkarmadık. Bizlere 5 yıl önce verdiğiniz yetki için hepinize tekrar çok teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimizde büyük bir borçla devraldığımız belediyemizin borçlarını tamamen bitirdik. Esnafımızı, vatandaşımızı rahatlattık. Ve her zaman üreterek, kaynaklarımızı doğru kullandık. Sizler zaten görüyorsunuz, biz bitki üretiminden, Ata tohumlarımızın üretimine, asfalt emülsiyon üretim tesisinden, parke ve beton üretim tesisine kadar hep ürettik, ürettiklerimizi de hizmete dönüştürüyoruz. Dışa bağımlılığı neredeyse tamamen bitirdik. Gazipaşa’mızın her bir köşesinde yeşil alanlarımızı artırıyor, halkımızın hem nefes alabileceği hem de doğayla iç içe olduğu sosyal alanlar oluşturuyoruz. Düzgün ve dürüst bir şekilde, yemeden yedirmeden, çalmadan çaldırmadan her zaman halkımız için çalıştık, çalışamaya da devam ediyoruz.” dedi.
BAŞKAN YILMAZ: “HEMŞEHRİLERİMİZE İSTİHDAM ALANLARI YARATABİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Gazipaşa’da yaptıkları çalışmalardan baseden Başkan Yılmaz; “Gazipaşa’mız bir tarım şehri ama aynı zamanda da havalimanı ve yat limanı olan bir turizm şehri olma yolunda ilerliyor. Çalışmak için her gün sabah Alanya’ya ve Manavgat’a onlarca otobüsle giden Gazipaşalı hemşehrilerimiz burada çalışsınlar istiyoruz. İstihdam alanlarımızı artırmak için çalışmalarımızı yapıyoruz. Bunun için güzel bir adım attık. Otel bölgelerimizin imar uygulamalarını tamamladık. Yatırımcımız uygun proje ile bize başvuru yaparsa, otel ruhsatı verebileceğiz. Hem tarımın hem de turizmin iç içe olduğu, vatandaşlarımızın kendi memleketinde huzurlu bir şekilde çalışabildiği bir Gazipaşa için çok çalıştık, çalışmaya da devam edeceğiz. Hep birlikte daha ileriye bakacağız.” İfadesini kullandı.
 BAŞKAN YILMAZ’DAN DESTEK TEŞEKKÜRÜ
Katılımcılara teşekkür eden Başkan Yılmaz, “Gazipaşa’mızın ihtiyaçlarını biliyoruz. Otoparktan pazar yerimize, düğün salonundan gençlik merkezimize kadar birçok hizmeti önümüzdeki süreçte ilçemize kazandıracağız. Gençlerimizin, kadınlarımızın, çocuklarımızın rahatlıkla sosyalleşebileceği yeni alanlar oluşturacağız.
Her şey Gazipaşa için diye yola çıkmıştık, iyi ve güzel olan birçok hizmeti ilçemize kazandırdık. Yaptığımız işlerin devamını getirebilmek ve yeni hizmetler yapmak için yeni bir yola çıkıyoruz. Bu yolda bizimle olduğunuzu bilmek çok değerli, çok kıymetli. Daha önce sizlerle birlikte başarmıştık yine birlikte başaracağımızdan benim hiç şüphem yok. Bizim İşimiz gücümüz Gazipaşa! 2019’da olduğu gibi kazanan yine Gazipaşa’mız olacak, Kazanan yine Antalya’mız olacak. Destekleriniz için sizlere teşekkür ediyorum.” Dedi.
BAŞKAN BÖCEK’TEN GAZİPAŞA’YA STADYUM SÖZÜ
'Herkesin Başkanı Muhittin Böcek' sloganlarıyla sahneye çıkan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhttin Böcek, partideki geçmiş faaliyetlerine değinerek siyaseti uzun ince bir yola benzetti. Gazipaşa’dan Kaş’a kadar yaptıkları hizmetlerden bahsetti. Başkan Muhittin Böcek, ”Kumluca’ya yaptığımız gibi Gazipaşa Belediyemizle birlikte buraya da stadyumumuzu yapacağız. Sizlere söz veriyorum” dedi.
Gazipaşa Seçim Koordinasyon Merkezi, açılış konuşmalarının ardından protokolün kurdele kesimiyle açıldı.

BÜYÜKŞEHİR'DEN YOLLARA BAKIM BÜYÜKŞEHİR'DEN YOLLARA BAKIM

B177Ee21 230B 4186 B9De 9782325Daf68257A6Ba8 D14D 4152 A346 389D82D45D205C9E5Ce9 F541 4387 8C77 Aaf711606Ef73Dd0D739 39A3 4A80 9D7F 30Bc66D7Bd8D

Editör: Kerim Toksöz