BAŞKAN ÖZÇELİK'TEN 23 NİSAN MESAJI BAŞKAN ÖZÇELİK'TEN 23 NİSAN MESAJI

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek olan yerel seçime sayılı günler kala saha çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren CHP Alanya Belediye Başkan Adayı Osman Tarık Özçelik, şehrin en işlek yerlerinden biri olan Atatürk Caddesi’nde faaliyet gösteren esnaf ve kurumsal işletmeleri ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinledi. Esnafa, hayırlı işler ve bol kazançlar temennisini ileten Özçelik, oldukça samimi ve yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ana cadde üzerindeki otobüs durağında bekleyen gençlerle de sohbet eden Özçelik’e içlerinden birisi, “Sizde tecrübe, bizde gençlik varken, bu seçimi alıp yürüyeceğiz Başkanım” dedi. 
Bir kadın esnaf da, kadınlara yönelik yaptığı pozitif ayrımcılıktan dolayı Özçelik’e şükran duyduğunu belirterek, “Kadınlar belirli bir seviyeye geldiğinde toplum aydınlanır” diye konuştu. 
Enstrüman satan Müzik Evi işletmesine uğrayan Özçelik, bir sazın akordunu düzenledi ve en büyük hayalinin ud çalmak olduğunu söyledi. İşletme sahibi, bir ziyaret sırasında saz çaldığı videoyu izlediğini belirterek, Özçelik’e müziğe gösterdiği ilgiden ötürü teşekkür etti. Halkla bire bir temaslarda bulunan Özçelik’e, “İyi ki aday oldunuz Başkanım. Dört gözle ve sabırsızlıkla sizi bekliyoruz. Alternatifiniz yok” diyen esnaf ve vatandaşlar, desteklerini ifade ettiler.
ALANYA’YA SORUMLULUĞUMUZ VAR
Alanya’yı tekrar ayağa kaldırmak için ekibiyle birlikte göreve hazır olduğunu söyleyen Özçelik, "Alanya’mızın yüreğindeki değerleri koruma ve geliştirme sorumluluğunu taşıyoruz. Herkesle görüşüyor ve fikir alış verişinde bulunuyoruz. Daha iyi yönetilmeyi isteyen, bıkkın ve bezgin halkımız yakası silkiyor. 1 Nisan’dan sonra huzurlu, mutlu, keyifli, güzel ve estetik bir Alanya’yı inşa edeceğiz. Hep birlikte el ele, gönülden gönüle Alanya’mızı daha da güzelleştireceğiz. Göreve seçildiğimiz andan itibaren, her yönden dinamik bir şehir değerli halkımızı bekliyor olacak. Potansiyelini çok iyi kullanan bir Alanya’yı hep beraber oluşturacağız. Her bir vatandaşımız, bu şehrin yönetiminde ben de söz sahibi oldum diyebilecek. Tüm ilkelerimizi tavizsiz ve eksiksiz olarak yerine getireceğimizin bozulmaz sözünü verdik. Cumhuriyetimizin ikinci yüz yılına yakışır bir Alanya için durmaksızın çalışacağız “ diye konuştu. 
Özçelik, halkın belediyeye olan güvenini yeniden ihya edeceklerini de sözlerine ekledi.

Whatsapp Image 2024 03 26 At 17.30.14Whatsapp Image 2024 03 26 At 17.30.15